Nový vzhled

1. července 2015 v 4:08 | Lina Dee |  Myšlenky
Po hodinách boje s nastavením blogu jsem zprovoznila nový layout. Původně jsem se snažila o jednoduchý, jednovrstvý vzhled, ale ten se mi při změně velikosti rozypával. Takže jsem to musela udělat hezky pořádně, vrstvu po vrstvě, okraje stránky, záhlaví... výsledek se v malých detailech liší od toho, co jsem původně chtěla, ale je to rozdíl tak zanedbatelný, že mám z výsledku o to větší radost.

Už je mi jasné, že jsem z toho za těch "pár" let opravdu vypadla. Pamatuji si, jak jsem sypala grafiky z rukávu, a kdykoliv mě něco zaujalo, dělala jsem nové vzhledy. Dokonce jsem došla tak daleko, že jsem si zakládala nové blogy, abych ty vzhledy mohla uplatnit. Do dneška nezbyl ani jeden. Jen Večernice, ta zůstala. Opuštěná a nezničitelná, protože přežila i čistky neaktivních blogů i bez upozornění, že můj blog je dlouhodobě neaktivní a může být smazán. Nebyl, protože někdo tam nahoře věděl, že se mi ještě bude hodit.

Teď už tam jen postupně nalít obsah ze stránek a rozproudit to tu. Díky předem všem, kteří mi v tom pomůžou.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ginger-blueberry ginger-blueberry | 8. září 2015 v 20:46 | Reagovat

Ten vzhled se ti povedl dokonale :-)
Chtěla bych ovládat grafiku tak dobře jako ty, abych dokázala udělat pro můj a kamrádčin blog taky vlastní styl :-(

Tvůj blog se mi moc líbí, rozhodně palec nahoru! :-)

Ginger 8-)

P.S. kdyby ti zbyla chvilka, byla bych moc ráda kdyby ses podívala na již zmíněný můj a kamarádčin blog -http://ginger-blueberry.blog.cz/
Dík :-D

2 Lina Dee Lina Dee | E-mail | Web | 8. září 2015 v 21:55 | Reagovat

[1]: Ginger, neboj, nebylo to hned. Hodně jsem koukala, inspirovala se a pak se do toho pustila. Nadávala, měla chuť to celé smazat a hodit počítač z okna. Nakonec se mi povedlo to nějak splácat a i když to není 100% tak, jak jsem chtěla a napravo, záhlaví menu má 1 pixel mezeru, které se nedokážu zbavit. tak mi ten vzhled dělá radost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama