Recenze fotoobrazu od Saal Digital

24. října 2016 v 20:00 | Lina Dee
Protože jsem s fotoknihou byla nadmíru spokojená, jakmile se objevila možnost vyzkoušet i obraz od Saal Digital, nezaváhala jsem ani minutu. Prolézt sítem bylo o maličko složitější, než v prvním případě, ale nakonec se zadařilo.


Objednala jsem fotoobraz Picturebox, tištěný na desce Kapa-Tex, který je o hodně levnější než zpracování na plátně, avšak na první, a druhý pohled ho od plátna nerozeznáte. Je lehký a má věrohodnou strukturu.

Doručení tentokrát proběhlo bezproblémově, naštěstí i PPL se umí ze svých chyb poučit a dovezli mi obraz i když jsem se nenacházela ve svém bydlišti a dokonce v sobotu! Což pro mě bylo velkým překvapením.

Rozbalování byly takové malé Vánoce. I když vlastně ne, malé. Velké, protože obraz má 50x75 a není to žádný drobeček. Přesto však skoro nic neváží, takže jsem ho bez obav pověsila na malý hřebíček.

Velice se mi líbí věrnost zobrazení. Je to moje první setkání s podobným
produktem, takže nemám srovnání, ale protože jsem zvolila černobílou fotografii s kolorovaným prvkem, bála jsem se zkreslení. Zklamání se ale nekonalo, a bronzový nehet (sochu najdete v českém Krumlově) z obrazu krásně svítí.

Vzhledem k tomu, že se jedná o cenově dostupný materiál, je velmi pravděpodobné, že pokud se mi poštěstí výstava, budu vystavovat právě na těchto "plátnech- neplátnech"

Stálost barvy prověří až čas, a protože obraz visí na poměrně exponovaném místě, uvidíme. Ale já věřím, že obstojí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama